pondělí 7. února 2011

Růžičky a srdíčka / Roses and hearts

Blíží se svátek sv.Valentýna, svátek všech zamilovaných. Tak jsem se pustila do zdobení domu srdíčky. A s dětmi jsme vyrobily pár jednoduchých přáníček :-)

Valentine Day is coming, feast of love. So I began to decorate the house with hearts. And  we made some simple Valentine´s cards with kids :-)

Srdíčková girlanda - vystřihla jsem si srdíčka z oboustranného kartonového papíru a prošila je v řadě za sebou na stroji. Druhou girlandu jsem udělala z nastříhaných proužků papíru - složit na půl,konce natočit na tužku. Pak jsem jen na nit navlékala srdíčkové korálky a papírová srdíčka (kapkou lepidla jsem přilepila k niti obě strany srdíčka)

Hearts garland - I cut out the hearts from the two-sided cardboard paper and sew them in a row on the sewing machine. Another garland I made from strips of paper - fold in half , the ends twist around a pencil. Then I just threaded heartshape-beads and paper hearts (I glued the thread on both sides of the hearts with a drop of glue)
Tvoření s dětmi - z kousku "papundeklu" (nevím, jak se to jmenuje správně- pomoc!...Prostě kus kartonu, který má mezi horní a dolní vrstvou vlnky :-D) jsem zatočila razítko, zkrotila ho gumičkou a děti (i já) jsme mohly vesele tiskat :-) Lístečky jsme dělaly seříznutou korkovou zátkou. 
Nápad jsem viděla tady.

Crafts with kids - Stamped Valentine´s Cards. Tutorial here.


 Tina:
 Já:
Patrik:
Adam:
2 komentáře:

Amelie řekl(a)...

To je náádhera!!! Asi se u vás s Jendou inspirujeme:-)

LDH řekl(a)...

Hello! Just stumbled onto your blog and saw this post ~ thank you for the link back :)

What a sweet place you have here! I have so enjoyed perusing many of your posts.

The three little faces in your header are precious. Beautiful children!

Fun visiting someone so far from my part of the world. Looking forward to stopping in again.

Kindly, Lorraine